загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Допомогу ветеранам не скорочуватимуть - Арбузов

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уряд вдосконалюватиме роботу із забезпечення соціального благополуччя ветеранів і не має наміру зменшувати їм соціальну допомогу.

Про це заявив у вівторок перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов під час зустрічі з керівництвом всеукраїнських громадських об'єднань ветеранів з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, інформує прес-служба першого віце-прем'єр-міністра.

«Президент Віктор Янукович наполягає на тому, щоб соціальна допомога ветеранам не зменшувалася ні цього, ні наступного року. Незважаючи на те, що деякі країни зараз зменшують такі виплати, ми цього не робитимемо», - зазначив Арбузов.

Під час зустрічі порушувалися питання державної фінансової підтримки ветеранських організацій, забезпечення житлом ветеранів, питання їх соціального забезпечення тощо.

Перший віце-прем'єр-міністр вислухав усіх представників громадськості і запевнив, що проблеми, озвучені на зустрічі, будуть розглянуті й вирішені.

У свою чергу міністр соціальної політики Наталія Королевська, котра також взяла участь у зустрічі, підкреслила, що за її результатами буде складено реєстр проблем, які потім винесуть на обговорення з місцевою або центральною владою.

До списку новин