загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові «зажгли» пенсіонери! На вечірку +60 та старше прийшли десятки пенсіонерів (ВІДЕО)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У здоровому тілі – здоровий дух! Пенсіонерів запросили на дискотеку. Цікаво, що деякі із запрошених не танцювали більш як десять років. Однак високі підбори та запал у очах показали приховані резерви літніх людей.

У клубі чергували медики, проте під час дискотеки ніхто до них так і не звернувся.

«Я вже років десять не танцювала, мені вже 78 рік пішов, але сьогодні чудесно танцювалося. Хоч мені голова крутилась, але мене підтримували партнери», – поділилася враженнями від вечірки пенсіонерка Анна Проць.

Як розповів директор Територіального центру міста Львова Віталій Брославський, до нього уже звернулися кілька пенсіонерів із побажанням організовувати танцювальні вечори щотижня.

//www.youtube.com/watch?v=WTKhbYg2vJs

До списку новин