загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Рівненщині відбудеться фестиваль аматорського театру

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У неділю, 6 жовтня 2013 року, о 16.00 год. у м.Острог розпочнеться театральний марафон обласного фестивалю театрального мистецтва «Палітра театральної осені», повідомляє Рівне1.

Фестиваль проходитиме поетапно: 6, 20, 27 жовтня – вистави пройдуть у районному будинку культури м.Острога, 12 жовтня – будинок культури с.Межиричі Острозького району, 19 жовтня – будинок культури с.Хорів Острозького району. Початок вистав о 16.00 год.

Організатори: управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненський обласний центр народної творчості, відділ культури і туризму Острозької районної державної адміністрації.

Мета – розвиток аматорського театрального мистецтва у Рівненській області, активізація роботи народних аматорських театрів, удосконалення репертуару, виконавської майстерності і режисури, популяризація мистецьких надбань аматорських театральних колективів.

У програмі фестивалю: вистави народних аматорських театрів, які були поставлені у 2012-2013 роках. Загалом, глядач матиме змогу переглянути 10 вистав як класичної так і сучасної драматургії. Представлятимуть театральне мистецтво народні аматорські театри Березнівського, Гощанського, Дубенського, Корецького, Острозького, Радивилівського, Рівненського районів та м.Рівне.

Юлія ДОМАНСЬКА

До списку новин