загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові – майже 1,8 тисячі самотніх літніх і непрацездатних людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як повідомляє сьогодні прес-служба міської ради, 1 жовтня їм роздали пакунки з цукром, вівсяними пластівцями, гречкою, рисом, цукерками, кавовим напоєм, медом, родзинками, печивом і чаєм.

Бо 1 жовтня відзначали Міжнародний день людини літнього віку та ветерана. Тож прес-служба міськради інформує: «Відповідно з цієї нагоди Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, напередодні, закупив і роздає своїм підопічним святкові продуктові набори. Подарунки отримають 1,8 тис. осіб, які перебувають в установі на обслуговуванні».

А директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський пояснює: «Враховуючи поважний вік і стан здоров’я наших підопічних, пакунки по домівках розносять соціальні робітники територіального центру».

Звісно ж, чудово, що майже 1,8 тисячі самотніх літніх і непрацездатних людей отримали продукти. Але дивує те, чому ж прес-служба називає їх святковими.

Адже навряд чи можна вважати святом день похилого віку. Втім, може, в міськраді вважають святом для самотніх людей отримання ними пакунків із продуктами?

До списку новин