загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Одесі відкриття ВНЗ для пенсіонерів викликало величезний ажіотаж

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Одесі відкриття ВНЗ для пенсіонерів викликало величезний ажіотаж. Про це повідомила співробітник центру соціального обслуговування Приморського району Одеси Ольга Філіппова.

Перший у місті ВНЗ для осіб похилого віку посвятив у студенти 120 осіб. У ВНЗ є п'ять факультетів:

англійська й німецька мови, мистецтв, здоров'я, психології та комп'ютерний. Комп'ютерній науці віддали перевагу більше половини пенсіонерів. У вівторок стартували заняття з комп'ютерної грамоти.

"Серед наших студентів – колишні чиновники, депутати і навіть майстер спорту зі скелелазіння, але комп'ютера вони не застали, хочуть освоїти і відчувати себе сучасними людьми", – говорить співробітник центру соцобслуговування Приморського району міста Одеси Ольга Філіппова.

"Ми постаралися взяти всіх бажаючих. Особи, які не знаходилися на обліку в нашому центрі, заради навчання пройшли всю процедуру оформлення, зібрали необхідні документи і встали на облік", – говорить О.Філіппова.

До списку новин