загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні стартував ґрантовий конкурс "Інтелектуальний капітал України"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фонд майбутнього України оголосив початок національного ґрантового конкурсу "Інтелектуальний капітал України". Зі слів організаторів, мета проведення конкурсу - підтримка проектів, орієнтованих на підвищення і створення інтелектуального капіталу України, приєднання держави до світових інтелектуальних процесів.

Основними тематичними пріоритетами конкурсу в нинішньому році стануть такі: майбутнє України в мінливому світі; майбутнє міст і систем розселення; нове мислення для нового світу; освіта майбутнього, суспільство майбутнього та інші цінності; здоров'я і довголіття; мистецтво майбутнього.

Проекти, які подаються на конкурс, має бути реалізовано в період не більш як три роки. Пріоритет у підтримці буде надано проектам, які демонструють можливість постійного розвитку після завершення фінансування з боку Фонду.

Заявки на конкурс подаються з 4 жовтня по 3 листопада 2013 року.

Як визначили організатори конкурсу, учасники мають подати анкету, резюме заявки, графік і бюджет проекту. Конкурсні заявки можуть містити запит на будь-який обґрунтований розмір Гранта в діапазоні від 100 000 до 8 000 000 гривень.

Відбір та затвердження списку проектів, допущених на конкурс, буде проведено до 14 листопада 2013 року. Після цього учасники зможуть подати заявки в повному форматі до 8 грудня. 20 грудня відбудеться публічний захист проектів, допущених до конкурсу, а 21 грудня буде опубліковано результати і відбудеться нагородження переможців.

До складу конкурсної комісії увійшли всесвітньо відомий режисер і продюсер Кшиштоф Зануссі, директор Міжнародного інституту досліджень майбутнього Володимир Нікітін, літератор Любомир Дереш, професор Київського національного університету будівництва та архітектури Володимир Нудельман, відомий футуролог Сергій Переслєгін, відомий теоретик архітектури Олександр Раппапорт, директор Київського міського центру серця Борис Тодуров, виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко і генеральний директор Українського наукового клубу Наталія Шульга.

Відкриття конкурсу відбулося в рамках ІІ Міжнародної експертної сесії "Як зробити інтелект ресурсом розвитку України?". Директор Фонду майбутнього України Юрій Чудновський під час свого виступу висловив подяку першому віце-прем'єр-міністру Сергію Арбузову за його підтримку.

Нагадаємо, Сергія Арбузова було обрано головою Спостережної ради Фонду.

Як зазначив перший віце-прем'єр, розвиток інтелектуального потенціалу є одним з найбільш важливих завдань соціально-економічного розвитку України.

"Ми відкриті до конструктивного діалогу і готові до об'єднання зусиль з усіма учасниками цього стратегічного для нашої держави проекту. Переконаний, що результатом нашої спільної роботи стануть проривні інновації у всіх сферах суспільного життя, які сприятимуть зміцненню глобальної конкурентоспроможності України", - вважає Сергій Арбузов.

До списку новин