загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Київ приїде різнобарвна "примара Карла Маркса"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Національна академія мистецтв України відкриває виставку відомого польського скульптора.

Сьогодні, 4 жовтня, у Національній академії мистецтв України відкривається виставка відомого польського скульптора Кшиштофа Беднарського "Привид Бродить".

Основу виставки складають скульптури з серії "Тотальний портрет Карла Маркса" та "Груповий портрет", створені в 1978-2013 роках.

З початку своєї творчості Беднарський коментував скульптурами ситуацію в Польщі і будував метафори для суспільно-політичних поглядів. Маркс у виконанні художника підлягає постійній реінтерпретації в залежності від культурного, громадського та політичного середовища. "Коли я створював першу голову Маркса, в Польщі була складна ситуація. Політика впливала на мистецтво, бути опозиційним художником означало ризикувати всім. Зараз цієї напруги вже не зрозуміти", - говорить Кшиштоф Беднарський.

 Виставка працюватиме з 4 по 23 жовтня 2013 року з 10:00 до 17:00 в Національній академії мистецтв України на вул. Воровського, 20.

До списку новин