загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Свята в жовтні 2013

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

вт

1 жовтня

Міжнародний день музики

Міжнародний день музики заснований 1 жовтня 1975 за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.

День ветерана

За ініціативою ООН 1 жовтня в усьому світі відзначається як Міжнародний день осіб похилого віку, а в Україні також і День ветерана.

чт

3 жовтня

Створення всесвітньої федерації профспілок

Всесвітня Федерація Профспілок (ВФП). Заснована в 1945. Об'єднує національні профцентр 81 країни, загальна чисельність понад 213 млн. чоловік (1992).

нд

6 жовтня

День вчителя

Перша неділя жовтня

Професійне свято всіх працівників сфери освіти.

пн

7 жовтня

Міжнародний день лікаря

Перший понедiлок жовтня

Професійний день працівників охорони здоров'я відзначається по першим понеділкам жовтня за ініціативою ВООЗ ООН як день солідарності і активних дій лікарів всього світу.

Всесвітній День архітектора

Перший понеділок жовтня

Свято було засновано Міжнародним союзом архітекторів (МСА). У 1985 році на зборах МСА було вирішено щорічно святкувати всесвітній день архітектури в перший понеділок липня.

вт

8 жовтня

День юриста України

День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.

ср

9 жовтня

Всесвітній день пошти

Всесвітній день пошти - один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Проводиться за рішенням XIV конгресу Всесвітнього союзу поштовиків у день створення союзу в 1974 р.

День ріелтора

День ріелтора щорічно, починаючи з 2000 року, відзначається 9 жовтня. Професія рієлтора в Україні все ще відноситься до розряду кілька екзотичних.

чт

10 жовтня

День працівників стандартизації та метрології

День працівників стандартизації та метрології в Україні на підставі Указу Президента № 910/2002 від 08.10.2002 наголошується щорічно 10 жовтня.

сб

12 жовтня

День кадрового працівника

Цього дня в 1918 році рішенням Народного комісаріату юстиції була прийнята Інструкція «Про організацію радянської робітничо-селянської міліції».

нд

13 жовтня

День художника

Друга недiля вересня

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з Указом Президента № 1132/98 від 9 жовтня 1998 року.

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Друга неділя жовтня

Указом Президента від 5 жовтня 2004 року (№ 1178/2004) в Україні встановлено професійне свято - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

пн

14 жовтня

День українського козацтва

Зародження і формування української народності відбулося в XII-XV ст. на основі південно-західній частині східнослов'янського населення, який входив раніше до складу Київської Русі (IX-XII ст.).

ср

16 жовтня

День Шефа (День Боса)

У 1958 році американська секретарка Патріція Хароскі запропонувала нове свято - День Шефа.

Всесвітній день анестезіолога

Анестезія - втрата чутливості нервів. Штучна анестезія застосовується для знеболювання при хірургічних операціях. Розрізняють загальну, місцеву та спинномозкову анестезію.

чт

17 жовтня

Міжнародний день кредитних спілок

Третiй четвер жовтня

Міжнародний день кредитних спілок відзначається щорічно з 1948 року кожен третій четвер жовтня.

сб

19 жовтня

День працівників целюлозно-паперової промисловостi

Третя субота жовтня

День працівників целюлозно-паперової промисловості нове свято, затверджене Віктором Ющенком у жовтні 2008 року. Свято відзначається щорічно у третю суботу жовтня.

нд

20 жовтня

День працівників харчової промисловості

Третя неділя жовтня

День працівників харчової промисловості відзначається щорічно у третю неділю жовтня відповідно до Указу Президента України від 08.08.1995 № 714/95.

Міжнародний день авіадиспетчера

20 жовтня 1961 в Амстердамі була створена Міжнародна федерація асоціацій авіаційних диспетчерів. Ця подія явилась значущою віхою в історії розвитку повітряного транспорту, що стало підставою для виникнення нового професійного свята, приуроченого до його дати - Міжнародного дня авіадиспетчера.

ср

23 жовтня

День працівників реклами (День рекламіста)

«Реклама - двигун прогресу», - так говорив незабутній Остап Бендер. А значить, 23 жовтня - професійне свято самих прогресивних людей!

пт

25 жовтня

День маркетолога

Престижна й варта того, щоб пишатися їй, професія, доля тих, без кого в наш час не може працювати жодна серйозна компанія. Звичайно ж, мова йде про маркетологов.

нд

27 жовтня

День автомобіліста

Остання неділя жовтня

З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника, а не просто День водія.

вт

29 жовтня

День працівників служби позавідомчої охорони

29 жовтня 1952 Рада Міністрів СРСР прийняла Постанову «Про використання в промисловості, будівництві та інших галузях народного господарства працівників, які вивільняються з охорони, та заходи щодо поліпшення справи організації охорони господарських об'єктів міністерств і відомств».

ср

30 жовтня

День податкової служби України

Сила держави - у бюджеті. З цим постулатом сперечатися неможливо. Головне завдання податківців - не допустити втрат державного бюджету та забезпечити його якісне виконання.

До списку новин