загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Більше 4-х тисяч людей потребують допомоги та підтримки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Товариство Червоного Хреста України з 2012 року реалізовує програму ресурсного поповнення банків одягу «Чобіток». Херсонська обласна організація Товариства активно впроваджує цю програму в області. Про це повідомляє голова обласної організації ТЧХУ Л.Соболь.

Згідно інформації, на обліку та обслуговуванні патронажної служби Херсонської обласної організації Товариства знаходиться понад 4 300 підопічних. Всі вони потребують поряд з медичною допомогою значної матеріальної підтримки звичайними предметами першої необхідності: одягом, взуттям. А купити це їм не дозволяє мізерна пенсія. Крім того щорічно в організації Червоного Хреста області звертаються більш 40 тис. одиноких, інвалідів та учасників ВВВ, ветеранів праці, інвалідів праці та дитинства тощо і всі вони потребують елементарної матеріальної допомоги.

Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до приватних підприємців та керівників підприємств, торгівельних мереж, установ, громадських організацій та всіх небайдужих і милосердних громадян із проханням надати посильну допомогу у поповненні банків одягу речами першої необхідності: верхнім одягом і взуттям (особливо зимовим), постільні теплі речі, дитячі іграшки тощо. А також одяг, який втратив торгівельну привабливість.

Для того, щоб поділитися речами, ми просимо звернутися до найближчого осередку Товариства Червоного Хреста України за адресою:

Обласна організація Товариства: м.Херсон, вул. Московська, 30; тел. 49 – 30 – 51 (приймальня);

Дніпровська районна організація Товариства: вул. І.Кулика, 149/2; тел. 35 – 31 – 22;

Суворовська районна організація Товариства: вул. Суворова, 10; тел. 26 – 46 – 77;

Комсомольська районна організація Товариства: вул. Суворова, 29; тел. 26 – 41 – 73.

Також звертайтеся в міські та районні організації Товариства Херсонської області за місцем проживання.

До списку новин