загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Фейсбук відіграє велику роль в зрадах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Навіщо люди зраджують? Дослідження цієї проблеми відрізняються, але більшість показують, що від 25% до 60% чоловіків і 45% жінок вдаються до зрад у якийсь момент їхнього шлюбу. Любовні історії трапляються майже в кожному третьому подружжі.

Хто ці люди? Ми не хочемо думати про себе, як про той «тип» людей, хто матиме позашлюбні романи. У 1973 році дослідження показали, що 70% громадян впевнені, що позашлюбні стосунки - це неправильно. У 2004 році їхня кількість збільшилась, і 82 % категорично висловились проти сімейних зрад. Решта говорили, що невірність була майже завжди негативним явищем. У 2006 році громадяни заявили, що перелюб це гірше, ніж полігамія, і навіть гірше, ніж людське клонування.

Однак на даний момент більше жінок, ніж будь-коли раніше, зізнаються в подружній невірності. Деякі дослідження показують, що мало не половина заміжніх жінок мають принаймні одного коханця після одруження, перш ніж досягнуть 40-річного віку.

Жінки сьогодні мають такі ж можливості, як і чоловіки, щоб знайти коханця і зрадити. У наш час кількість жінок, які працюють, керують автомобілем та носять стільникові телефони, більша, ніж будь-коли раніше. З появою інтернету та кишенькових пристроїв можна легко приєднатися до віртуальних стосунків і створити інтим у онлайн режимі.

Ще однією причиною високого рівня подружньої невірності сьогодні може бути збільшення доступу до сайтів соціальних мереж, таких як Фейсбук та Твіттер. Соціальні мережі забезпечують таку платформу для подружніх зрад, якої не існувало раніше. Зараз стало просто зустріти людей в Інтернеті і розвинути інтимні й іноді сексуальні стосунки з незнайомцем.

Американська Академія юристів з сімейного права  (AAML) стверджує, що Фейсбук винен в кожному п'ятому розлученні на сьогоднішній день. Юристи, які спеціалізуються на розлученнях, також кажуть, що надання доказів з Фейсбука у шлюборозлучних процесах збільшилось на 80% вже протягом останніх п'яти років. Інформація з Фейсбука використовується у 66% випадках судових процесів, як основний причина для розлучення.

Порнографія в Інтернеті також може бути причиною високих показників подружньої невірності. Порнографія в Інтернеті доступна і дає відчуття анонімності. Одна сімейна пара нещодавно прийшла на  консультацію сімейних пар, звинувачуючи порнографію у розпаді їхнього шлюбу. Жінка пояснила: «Він очікує, щоб я поводилась так, як жінки у порнофільмах. Я сказала йому, що не всі жінки такі». Чоловік не погоджувався: «Вони такі! Я весь час бачу жінок, які не заперечують. Схоже, їм це дійсно подобається. Я насправді думаю, що щось з твоєю сексуальністю не так, раз ти не хочеш експериментувати. Я вважаю, що це ненормально».

Для деяких пар порнографія може відкрити нові можливості для розширення сексуальних горизонтів, проте багато людей, які шукають поради, скаржаться на використання їхніми партнерами порнографічних сайтів Інтернету. А для деяких порно може бути доступом до статевих стосунків в реальному часі з іншим партнером. Чи буде це віртуальний секс або реально існуюча зрада – сімейним парам буде важко уникнути руйнування стосунків.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин