загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Осінній бал моїх років» до Дня ветерана та людей похилого віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

5 жовтня об 11.00 годині колективом Кіровоградської бібліотекифілії №10 разом з квартальним комітетом №1 мікрорайону Завадівка та первинною  ветеранською організацією  був проведений вечір – спогад : «Осінній бал моїх років» до Дня ветерана та людей похилого віку. На заході присутні 43 особи, всіх  категорій. Подарунки дідусям і бабусям доповнили виставку поробок: « Дива своїми руками ». Метою заходу було виховання  доброти та  поваги  до людей старшого покоління.

Присутніх вітав драматичний гурток: «Веселі артисти» та самодіяльний аматорський гурт: «Берегиня». З цікавістю глядачі слухали дует в складі учнів 5 класу ЗШ №12 Анни Войнової  та Юлії Рачинської.  Діти і дорослі прийняли участь в конкурсі кулінарних виробів, вкінці заходу пригостилися чаєм і смачними солодощами.

До списку новин