загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Велике спасибі людям, які створюють нам цей затишок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Одним із пріоритетних напрямків у діяльності Миргородської міської ради та її виконавчого комітету є соціальний захист населення і, перш за все, одиноких його мешканців похилого віку. Моральну, матеріальну й побутову допомогу людям поважного віку надають соціальні працівники, а для одиноких людей, що потребують сторонньої допомоги, було створено стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання. На сьогодні у відділенні проживає 11 осіб - 8 жінок і 3 чоловіки. Найстаршою серед них є вісімдесятичотирирічна Уляна Василівна Лукаш. Різні долі у цих людей, та об'єднує їх сьогодні спільний дах і затишок, створений дружним колективом відділення на чолі із його завідувачем Наталією Мельничук.

- Наші підопічні спілкуються між собою, допомагають один одному, - розповідає Наталія Павлівна. - І тепло спілкування розтоплює лід їхньої самотності. А про побут і здоров’я стареньких піклуються працівники відділення: вміла і чуйна медсестра Ліна Сидоренко, кваліфіковані кухарі Катерина Білоцерківець і Юлія Климовець, доброзичливі палатні сестри Олександра Кочерга та Наталія Рудько, дбайлива сестра-господарка Раїса Свириденко, підсобний робітник Іван Гриб.

Задоволені умовами проживання у відділенні і його мешканці.

- Жодних претензій до персоналу і умов проживання й бути не може, - сказав ветеран праці, колишній завідувач музею с. Вовнянки Василь Самійлович Пилипенко. - Люди працюють тут уважні й доброзичливі. У кімнатах завжди чисто й охайно, їжа свіжа й смачна, не холодно… Велике спасибі людям, які створюють нам цей затишок.

А тим часом, 1 жовтня, коли в Україні відзначався Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, до підопічних стаціонарного відділення прибули бажані гості: учасники самодіяльного ансамблю "Чиста криниця" із с. Білики, перший заступник міського голови Сергій Павленко, заступник міського голови Антоніна Нікітченко, керуюча справами виконавчого комітету Наталія Гирка та директор Територіального центру соціального обслуговування Людмила Курдюмова, які щиро й сердечно привітали одиноких ветеранів зі святом, побажали їм міцного здоров'я, добра й злагоди та подарували їм солодкі гостинці й задушевну українську пісню.

Віра ЯВТУШЕНКО

До списку новин