загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жінкам знову дозволять виходити на пенсію після 55 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Народний депутат від Партії регіонів Микола Рудковський пропонує відновити пенсійний вік для жінок після досягнення 55 років і змінити порядок нарахування пенсії. Про це йдеться в законопроекті № 3380 від 8 жовтня 2013, опублікованому на сайті Верховної Ради України.

"Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення жінками 55 років і за наявності страхового стажу не менше 15 років", - йдеться в документі.

Згідно з пояснювальною запискою , прийняття проекту Закону знизить рівень соціальної напруженості в суспільстві і відновить соціальну справедливість. Також реалізація запропонованих норм сприятиме скороченню безробіття , особливо серед жінок передпенсійного віку .

До списку новин