загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Власників авто чекає новий податок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За стару машину доведеться платити додатковий збір.

Нагадаємо, у вересні в Україні вже ввели утилізаційний збір, який передбачає, що у ціну нового авто закладається вартість його утилізації. Водночас закон передбачає, що якщо у автовиробників є свої потужності для розбирання старих машин, вони можуть не закладати збір в їхню вартість.

Так, наприклад, ЗАЗ має 101 підприємство з прийому старих авто і 25 - з розбирання. Тим часом, під Києвом планується будівництво шредерного заводу для повної переробки автоутиля. За словами керівника української фірми-партнера проекту Олександра Черкаського, вартість проекту становить 3 млн євро, а потужність заводу - 20-25 авто на годину. При повному завантаженні за рік завод подрібнить близько 400 тис. авто, або 5% легкових машин країни. Проте це складно, адже щороку знімається з обліку менше авто. Тому, як повідомляє "Сегодня", вже підготовлений законопроект про обкладення машин, яким більше 15 років, ще одним екоподатком, говорить гендиректор ВААІД Олег Назаренко.

Про суму такого податку поки невідомо, але, за словами президента Украналітцентра Олександра Охрименка, він буде не меншим 500-800 грн на рік. Це повинно змусити власників старих машин здавати їх на утилізацію і таким чином забезпечувати роботою шредерный завод і покращувати екологію в країні.

"Але це має бути добровільно, не можна ображати людей похилого віку і змушувати їх платити ще один податок", - додав Олег Назаренко.

До списку новин