загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Буковині безробітнім платять за власний бізнес

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як повідомляє Чернівецький регіональний центр зайнятості, одним з основних завдань задля працевлаштування безробітніх, є активізація зусиль клієнта на забезпечення власної зайнятості.

Для залучення безробітніх до підприємницької діяльності фахівці центру пропонують їм взяти участь у семінарах і тренінгах за означеною тематикою, надають кваліфіковані консультації та поради щодо ведення малого бізнесу. Шукачі роботи, які бажають спробувати свої сили у підприємництві, повинні пройти професійне навчання з основ підприємництва, профдіагностичне обстеження щодо здатності до самозайнятості та проконсультуватися у спеціалістів щодо доцільності ведення бізнесу в тій чи іншій сферах діяльності.

До кінця цього року планується працевлаштувати 130 осіб шляхом надання одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування власної справи. Основні сфери діяльності, які вирішили обрати колишні безробітні, представлені наступним чином: 50%-торгівля; 33%-різномантіні види послуг, серед яких юридичні, перукарські, транспортні; 7%-сільське господарство; 6%-виробництво; 4%-громадське харчування; 2%-зелений туризм, йдеться у повідомленні.

До списку новин