загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Осінні музи Качанівки. Стартував проект «Тарасовими стежками»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Качанівці на Чернігівщині відбулося VIII Всеукраїнське літературно-мистецьке святоКачанівські музи”. Воно започатковане і проводиться Міністерством культури України спільно з Чернігівською облдержадміністрацією та Національним історико-культурним заповідником “Качанівка” з метою вивчення, збереження національних і культурних пам’яток України, пропаганди й популяризації українського мистецтва. Цьогорічний фестиваль присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

У святі взяли участь міністр культури України Леонід Новохатько, уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, народні артисти України Тамара Стратієнко й Анатолій Паламаренко, представники влади і громадськості Чернігівщини.

Під час офіційного відкриття Лео­нід Новохатько сказав: “Сьогодні на благословенній та гостинній качанівській землі стартує проект Міністерства культури України спільно з місцевими владами, який має назву “Тарасовими стежками”, і цьогорічний фестиваль відкриває серію культурно-мистецьких заходів саме в тих місцях, де бував Тарас Григорович Шевченко”.

У програмі свята “Качанівські музи” гості переглянули концертну програму за участю Київського академічного театру українського фольклору “Берегиня”, провідних музичних і танцювальних колективів та окремих виконавців Чернігівщини, а також ознайомилися з виставками народно-ужиткового мистецтва “Містечко майстрів”, творів живопису. Гості оглянули експозиції Національного історико-культурного заповідника “Качанівка”.

До списку новин