загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Трирівнева пенсійна система дасть змогу підвищувати пенсії набагато більше, ніж нині, - Янукович

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Удосконалення системи пенсійного забезпечення дасть змогу значно збільшити розмір пенсійних виплат, зазначає президент України Віктор Янукович.

"Коли ми вийдемо на три рівні пенсійного фінансування, коли не працюватиме тільки солідарна система, як нині, тоді вже буде можливість підвищувати пенсію набагато більше, ніж зараз", - сказав глава держави під час зустрічі з жінками - Героями України, повідомляє прес-служба президента.

Водночас, переконаний В.Януковича, цей процес потребує певної підготовки.

Говорячи про ситуацію з виплатою пенсій, президент зазначив, що бюджет Пенсійного фонду поступово збільшується.

Нині в Україні діє перший (солідарний) і третій (недержавний Пенсійний фонд) рівні пенсійної системи. Другий рівень планується впровадити після ліквідації дефіциту Пенсійного фонду.

До списку новин