загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Військово-історична реконструкція подій жовтня 1943 року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

13 жовтня відповідно до програми військово-патріотичного фестивалю, присвяченого 70-ій річниці визволення міста Запоріжжя, на Верхній Хортиці відбулась військово-історична реконструкція подій 1943 року.

За словами організаторів — керівників  Запорізьких клубів “Воїн” і “Фаетон”, метою масштабних заходів було прагнення досягти відтворення реальної картини історичних подій, коли частини Радянської армії провели вдалий наступ на війська Вермахта.

Цього року в реконструкції битви, яка стала кульмінацією фестивалю, взяло участь більш ніж 600 осіб — представників України, Росії, Білорусі, Фінляндії, Ізраїлю, Болгарії, Румунії, Словакії.

Для проведення реконструкції історичних подій було залучено раритетну військову техніку, а саме: чотири танки — два радянські і два німецькі, вісім літаків, 14 одиниць гармат різних типів, 21 автомобіль і близько 30-ти кулеметів. Глядачі мали змогу спостерігати повітряний десант, рукопашні сутички, кулеметні і танкові атаки, роботу санітарів і багато інших моментів битви за визволення Запоріжжя. До речі, військовими кореспондентами на “полі бою” були реальні представники засобів масової інформації, яким видали форму, спецпосвідчення і надали можливість висвітити реконструкцію бою в якості безпосередніх учасників.

Масштабність відтворення історичних подій оцінили не лише чисельні глядачі, що прийшли до Партизанської балки (недалеко від Запорізького дуба), а й представники Книги рекордів України. За словами організаторів, відразу після закінчення бою експертна комісія оцінила побачене і зафіксувала рекорд у статусі “наймасштабніша військово-історична реконструкція часів Великої Вітчизняної війни в Україні ”.

Валентина Зотова

До списку новин