загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні Міжнародний день боротьби з бідністю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів - день, що відзначається щороку 17 жовтня. Спочатку цей день відзначали неурядові організації світу з ініціативи Міжнародного руху за надання допомоги групам населення, що бідують — "Четвертий світ".

У 1992 року Генеральна Асамблея ООН підтримала цю ініціативу й оголосила цей день Міжнародним днем боротьби за ліквідацію бідності. Метою проведення цього дня є підвищення усвідомлення необхідності боротися за ліквідацію бідності та злиднів у всіх країнах, особливо в тих, що розвиваються, — необхідності, що набула першочергового значення.

Статистика

В 2005 р. щоденно від бідності помирало 30 000 дітей.

В 2005 р. 2,5 млрд чоловік жили менш ніж на 2 долара в день.

В 2005 р. 2,6 млрд чоловік не мали можливості користуватися каналізацією.

До списку новин