загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Мистецький арсенал добрих справ» підтримає людей похилого віку й ветеранів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У рамках проекту «Мистецький Арсенал добрих справ» між департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА і Львівським геріатричним пансіонатом підписано договір про співпрацю. Про це поінформувала директор департаменту Наталія Гамкало

Ідея встановити тісну та тривалу співпрацю виникла після проведення благодійної концертної програми для підопічних пансіонату, яку організували, коли на Львівщині гостювала міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Мистецька програма, до участі в якій запросили провідні творчі колективи та відомих виконавців, викликала у глядачів значний резонанс і позитивні емоції. Тому вирішили продовжити співпрацю та взяти під мистецьку опіку людей які перебувають у пансіонаті.

Метою співпраці є підтримка й надання допомоги людям похилого віку й ветеранам, а також забезпечення комплексного підходу до процесу реабілітації і соціальної адаптації цієї категорії людей засобами мистецтва.

Директор департаменту Наталія Гамкало та директор пансіонату Михайло Сенькевич переконані, що засобами мистецтва можна позитивно вплинути на процес реабілітації людей похилого віку. Відтепер є змога систематично проводити концерти, творчі зустрічі, виставки та інші мистецькі заходи у приміщені згаданого закладу для його мешканців.

Акції відбуваються у рамках проекту «Мистецький Арсенал добрих справ», у якому роблять акцент на створенні сприятливих умов для розвитку національної культури, її доступності для громадян.

До списку новин