загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українське радіо почало підготовку до диктанту національної єдності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українське радіо оголосило про початок підготовки до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», який цьогоріч відбудеться 11 листопада.

Про це повідомляє Українське радіо.

"Традиційно диктант буде не лише можливістю перевірити свої знання з української мови та, в разі перемоги, отримати пам'ятні призи, а й відчути себе частиною великої країни, великої нації. Адже до написання радіодиктанту долучаються не лише мешканці країни, а й українці з закордону", - йдеться у повідомленні.

Диктант традиційно диктуватиме доцент Київського університету імені Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Наразі він працює над упорядкуванням тексту.

Написання радіодиктанту супроводжуватиметься двогодинним марафоном у прямому ефірі, під час якого ведучі та гості студії міркуватимуть про те, що таке радіодиктант - перевірка грамотності чи національна позиція, про необхідність таких об'єднавчих акцій. Йтиметься також про історію радіодиктанту, про тих, хто його писатиме, очікуються прямі включення з регіонів та коментарі відомих українців.

Минулого року у написанні диктанту перемогли одразу дві учасниці: восьмикласниця Дана Панірська (Житомир) та 72-річна пенсіонерка Ольга Чупик (Львів).

До списку новин