загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Великій Британії розпочались Дні України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У столиці Великобританії, Лондоні, з 17 по 19 жовтня відбуватиметься фестиваль українського мистецтва.

Урочисте відкриття відбудеться сьогодні у парламенті Великобританії. Основні заходи проходитимуть у Лондонській бібліотеці, галереї Saatchi і Поттерс Філд Парку, а завершення свята – 19 жовтня у Музеї природознавства.

Так, 18 жовтня у Лондонській бібліотеці відбуватиметься літературний вечір «Від Шевченка до Забужко», на якому читатимуть класичну і сучасну українську поезію.

У Saatchi Gallery розташується виставка українського мистецтва та пройдуть покази моди від провідних українських дизайнерів Лілії Пустовіт, Світлани Бевзи та дуету KAMENSKAKONONOVA.

На виставці українського мистецтва від 18 до 23 жовтня англійці побачать твори Олександра Ройтбурда, Павла Макова, Олега Тистола, Анатолія Криволапа, Віктора Сидоренка та багатьох інших українських художників.

В останній день відбудеться етно-ярмарок у Поттерс Філд Парку, на якому можна буде спробувати страви української кухні, подивитися на козацькі розваги та придбати традиційні українські народні вироби.

Увечері цього ж дня проведуть концерт, на якому виступатимуть фольклорні колективи «Кросна» і «Фолькнери», дует «Астарта», Тарас Чубай і Kozak System, Олег Скрипка, «ВВ» і «Ле Гранд Оркестр».

Додамо, напередодні Днів України в Кембриджському університеті урочисто відкрили вулицю Тараса Шевченка. Вулиця розташована в одному з найзнаменитіших районів Кембриджа - Сіджвік Сайт (Sydgwick Site).

До списку новин