загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці виявилися менш ощадливими, ніж німці та іспанці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Лише третина громадян орієнтується на ціни.

Українці менш економні, ніж жителі таких розвинених країн, як Німеччина, Австрія та Іспанія. Згідно з глобальним дослідженням уподобань споживачів, проведеного за ініціативою компанії Henkel, існує три категорії покупців, характерних для 23 країн, у яких проводилося опитування, повідомляє "Коммерсант-Украина". Зокрема, серед них "економайзери" - ті, хто в першу чергу шукає найдешевший товар, "шукачі вигоди" - любителі оптимального співвідношення ціни та якості, і "байдужі" - ті, хто купує товар, який їм подобається незалежно від ціни. В Україні перша і друга категорії покупців становлять 38%, остання - 24%.

Варто зазначити, що для німецьких та іспанських споживачів ціна важливіша, ніж для українських. В Іспанії обирають самий дешевий товар 46% покупців, у Німеччині - 43%. При цьому ціновий фактор у цих двох країнах не є визначальним при купівлі товару для 19% споживачів. На думку експертів, ціна для двох третин українців не є основним фактором через низькі доходи. "А те, що в інших країнах таких людей більше, пояснюється тим, що там більш розвинені мережі формату дискаунтер, де ціна на товар нижча, ніж в інших мережах",- повідомила менеджер з корпоративних комунікацій Henkel в Україні Тетяна Василенко. Крім того, під час здійснення щоденних покупок 60% українців керуються списком "складеним в голові", а під час запланованих - їхня кількість скорочується до 32%. Точний список складають 35% і 50% покупців відповідно.

"Як правило, жінки схильні планувати, на відміну від чоловіків. Під час спонтанних покупок середній чек виходить більшим", - повідомив співвласник мережі "Фуршет" Ігор Баленко. За словами заступника директора з маркетингу мережі "Еко-маркет" Юлія Онищенко, якщо ціна на товар приваблива, то навіть раціональні покупці витрачаються на 10% більше. На вибір магазину впливає наявність звичного для покупця бренду. Згідно з відповідями респондентів, 54% з них виявляють лояльність до бренду і 40% - до торговельної мережі.Водночас магазини не згодні з такими висновками. "При виборі магазину споживач в першу чергу звертає увагу на локацію. За останні півроку в середньому по ринку 86% споживачів відвідували ті супермаркети, в яких вони здійснювали покупки раніше", - заявив комерційний директор мережі "Велика кишеня" Дмитро Каширін.

До списку новин