загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Прикарпатські регіонали опікуватимуться геріатричними пансіонатами області

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова Івано-Франківської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Василь Чуднов разом із головою Івано-Франківської міської організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Ігорем Дуткою та партійними активістами відвідали Івано-Франківський геріатричний пансіонат, де ознайомилися з умовами, в яких проживають його мешканці, поспілкувалися з пенсіонерами. У розмові з директором департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Ярославом Лаганом та директором пансіонату Лоріною Дерев’янко, котрі показували пансіонат гостям, регіонали довідалися про те, які проблеми в господарстві геріатричного центру ще залишаються невирішеними, яка потрібна допомога.

На даний час у пансіонаті в 1-3-місних кімнатах проживають 156 громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, котрі потребують стороннього догляду, побутового й медичного обслуговування.

За останні чотири роки було зроблено чимало для покращення умов проживання в пансіонаті. Проведено ремонти в житловому корпусі із заміною вікон, по-сучасному обладнано санвузли. Діє простора їдальня, відремонтовано харчоблок, замінено кухонне обладнання. Перукарня, бібліотека з читальним залом, тренажерний зал, дві каплички – все це до послуг мешканців. З питаннями по стану здоров’я вони можуть звернутися до медичного центру пансіонату, де працюють лікар і медсестра, є процедурні кабінети. За сприяння голови Івано-Франківської ОДА, члена ради Івано-Франківської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Михайла Вишиванюка були виділені кошти на озеленення території.

Поруч з цим міська організація ПР постійно підтримує зв’язок з пансіонатом, партійні активісти та «молоді регіонали» відвідують його мешканців, з нагоди свят привозять сюди подарунки.

Але сьогодні в пансіонаті є ще багато невирішених проблем - необхідно відремонтувати корпус, де можна буде розмістити близько 50 пацієнтів, в тому числі й лежачих хворих, котрі потребують особливого догляду. Певного переобладнання потребує котельна. У планах – завершення оздоблювального ремонту у холах, коридорах та на сходових житлового корпусу.

В спілкуванні з керівниками департаменту соцполітики ОДА та геріатричного пансіонату голова Івано-Франківської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ В.М.Чуднов сказав, що всебічно сприятиме вирішенню проблемних питань пансіонату, зокрема, щодо фінансування, необхідного для завершення ремонтних робіт. Відтепер партійна організація візьме на себе шефство над пансіонатом й оперативно та дієво допомагатиме в різних питаннях. Представника партійного осередку включать до складу Громадської ради пансіонату, що дозволить регіоналам завжди бути в курсі питань, котрі хвилюють працівників і мешканців, й надавати їм своєчасну підтримку.

Таким самим чином обласна організація та місцеві осередки ПАРТІЇ РЕГІОНІВ опікуватимуться й іншими закладами соціального обслуговування в області.

– Втілюючи Соціальні ініціативи Президента України, ми розуміємо, що це не одноразова акція. Це сутність і зміст нашої роботи. Тому обираємо саме такі форми співпраці із закладами соціальної сфери – на постійно, на перспективу, – підсумував на завершення зустрічі Василь Михайлович Чуднов. – Робитимемо все від нас залежне, щоб підтримати цих самотніх старих людей, котрим і так живеться нелегко. Тому наш обов’язок зробити так, щоб вони постійно відчували турботу про себе, щоб знали, що вони суспільству не байдужі.

До списку новин