загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Британцям слід змінити ставлення до власних батьків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Урядова комісія під керівництвом Алана Мілберна прийшла до висновку, що велика кількість людей похилого віку у Британії може спричинити банкрутство системи соціального захисту.

Забуті мільйони

Сотні тисяч британців похилого віку позбавлені регулярного спілкування і живуть самотньо, що є соромом для суспільства. Про це міністр охорони здоров'я Джеремі Хант має намір заявити під час зустрічі із представниками благодійних організацій, пише Telegraph. Британські сім'ї не повинні поспішати здавати своїх батьків та дідусів у будинки опіки, вважає Хант.

"Ця заява пролунає через день після того, як урядова комісія під керівництвом Алана Мілберна дійшла висновку, що велика кількість людей похилого віку у Британії може спричинити банкрутство системи соціального захисту. Щоб цього не сталося, забезпечених пенсіонерів слід позбавити частини пільг", - пише Telegraph.

Британії необхідно усвідомити, що суспільство невпинно старіє. У відповідь на це слід відновити зв'язки між поколіннями. Британцям слід змінити ставлення до власних батьків та дідів, закликає Хант.

Він пропонує перейняти досвід країн Сходу, де літні люди зазвичай живуть разом зі своїми дітьми та внуками. Британські неурядові організації підрахували, що в самій лише Англії 800 тисяч людей є "хронічно самотніми". Іще п'ять мільйонів говорять, що телевізор є їхнім головним компаньйоном, пише Telegraph.

До списку новин