загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому молодь краще навчається

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Певний тип нейронів веде себе по-різному в різний період життя людини - це означає, що молоді люди поглинають більше інформації у той час, як старші сприймають менше.

У дослідженні, опублікованому в журналі “Nature”, дослідники з університету “Carnegіe Mellon” виявили, що “гальмівні” нейрони поводяться по-різному під час різних періодів навчання.

У молодих людей, як виявили вчені, гальмівні клітини служать для підвищення "гнучкості", але в людей похилого віку цей вид клітин виростає настільки, що вони фактично блокують навчання.  По суті, нейрони були лише напівактивними у людей похилого віку.

Попередні дослідники не мали змоги достатньо добре вивчити гальмівні нейрони через те, що не мали інструментів для роботи із зображеннями. Але на сьогодні щойно розроблені технології дозволяють дослідникам  унаочнити їх та вивчити поведінку нейронів в різні періоди життя людини.

"Коли ти молодий, ти багато ще не пережив, тому твій мозок мусить бути як губка, яка вбирає всі види інформації. Схоже на те, що мозок вимикає гальмівні клітини з тією метою, щоб уможливити цей процес", - сказала Сандра Дж. Кульман, професор-асистент кафедри біологічних наук “Carnegіe Mellon”. Будучи зрілими, ми пізнали за життя дуже багато речей, тому наш мозок не обов’язково мусить вбирати в себе кожну часточку інформації. Це не означає, що дорослі не можуть навчитися, це просто означає, що коли вони навчаються, їх нейрони ведуть себе по-іншому".

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин