загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

До 70-річчя визволення Києва ветерани отримають по чотири тисячі гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Київ виділить разову допомогу в розмірі 4000 гривень ветеранам, які брали участь у визволенні Києва від німецько-фашистських загарбників. Про це в ефірі ТРК «Київ» заявив голова КМДА Олександр Попов.

За його словами, цю допомогу ветерани отримають напередодні 70-річчя святкування визволення столиці України від німецько - фашистських загарбників.

«Ми надамо значну разову допомогу в розмірі, як мінімум, 4 тисячі гривень на кожного ветерана, який звільняв Київ. У нас таких налічується 498 осіб», - сказав О.Попов.

За словами глави КМДА, 1000 гривень з цієї суми будуть виділені за рахунок міського бюджету, ще 3000 - за рахунок коштів, зібраних громадськими організаціями.

«Це буде разова допомога, але суттєва», - наголосив голова КМДА.

За його словами, разова матеріальна допомога буде видана вже найближчим часом.

До списку новин