загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 кращих книг для розвитку мислення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1 . «Техніка розвитку пам'яті. Самовчитель». О. А. Андрєєв. У книзі представлені заняття з тренування пам'яті , які дозволять вам досконало розвинути ті якості мозку, які відповідають за запам'ятовування і зберігання інформації. Опис рекомендованих для тренування вправ і порядок роботи над ними.

2 . «Навчіться вчитися або жонглювати». Тоні Бьюзен , Майкл Дж. Гелб . Унікальна методика розвитку і оволодіння ресурсами головного мозку , що базується на результатах багатьох сотень спеціальних семінарів , проведених авторами в різних компаніях , навчальних закладах , а також у підрозділах армії і національної гвардії США .

3 . «Карти пам'яті. Готуємося до іспитів ». Тоні Бьюзен . Карти пам'яті - це унікальний і дуже простий метод запам'ятовування інформації. Навчившись ними користуватися , ви перестанете боятися іспитів , з'явиться більше вільного часу , а оцінки стануть набагато вищими.

4 . «Розблокуйте свій розум : станьте генієм !». Станіслав Мюллер. Особлива технологія , яка допомагає підвищити мозкову активність і відсоток активного мислення . Вивчивши дану книгу , ви зможете стати людиною, яка легко навчається , причому не залежно від вашого віку .

5 . «Навчи себе думати : самовчитель з розвитку мислення». Едвард де Бонго . Завдяки цій книзі ви зможете поліпшити своє мислення . Абсолютно проста методика , яка включає в себе п'ять етапів.

До списку новин