загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Харкові стартує фестиваль документального кіно про права людини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Протягом жовтнягрудня 2013 р. показ фестивальних фільмів на Харківщині відбуватиметься у кінотеатрах, будинках культури, вузах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках, а також у райвідділах міліції, пенітенціарних закладах тощо. Ефект від перегляду фільмів буде підсилений зустрічами з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями, тематичними дискусіями, обговореннями, диспутами в молодіжних аудиторіях.

24 – 26 жовтня найкращі документальні кінострічки про права людини демонструватимуться у харківському кінотеатрі «Боммер».

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся у Києві у березні 2013 р., а також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно. Мандрівний Docudays UA відвідає 24 регіони України. Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

Цього року особливий фокус спрямований на захист свободи слова і мирних зібрань, доступ до інформації та право на вільне вираження поглядів, протидію насильству в сім’ї.

Окремою сторінкою фестивалю є добірки фільмів молодих кінематографістів України:

 

- «Ромська мрія» українського режисера Романа Бондарчука – 4 історії про мешканців таборів Закарпаття, які досягли успіху;

- кіноальманах «Відкритий доступ» – історії українців, які відстоювали право на інформацію;

- кіноальманах «Поза Євро», що розповідає про події 2012 року, пов’язані з проведенням в Україні Чемпіонату Європи з футболу.

Серед спеціальних подій фестивалю:

 

- добірка «Прощавай, кіно!» – українська критична документалістика 1987—1995 років;

- ретроспектива гуру литовської кідокументалістики Аудрюса Стоніса;

- DOCU/AНІМА – найкращі та найсвіжіші зразки документальної анімації європейських кінофестивалів.

Організатори фестивалю Docudays UA:

 

- Українська Гельсінська Спілка з прав людини,

- Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я,

- Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь»,

- Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв (м. Харків).

Партнери:

- Movies that Matter Human Rights Film Network (Міжнародна мережа фестивалів з прав людини),

- Державне агентство України з питань кіно

- Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини».

Партнером Фестивалю на Харківщині виступає громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв». Кінопокази у Харкові та області відбуватимуться у співпраці з кінотеатром «Боммер», Центром правових та політичних досліджень «ДУМА», Харківською правозахисною групою, Чугуївською правозахисною групою, Благодійним фондом «Ренесанс», іншими громадськими та благодійними організаціями, органами влади та місцевого самоврядування, правоохоронними органами, навчальними закладами та всіма зацікавленими інституціями.

Тих, хто бажає долучитися до організації кінопоказів Мандрівного фестивалю на Харківщині, просимо звертатися за телефоном: (067) 545-02-01, Ігор Кофман, громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».

До списку новин