загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найцікавіші факти про чай

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чай є одним з найдавніших напоїв. У наш час цей напій став найпоширенішим на Земній кулі, де його  вживає більше половини населення всього світу. Можна без перебільшення сказати, що для деяких країн світу чай є продуктом першої необхідності.

З чаєм пов'язано безліч цікавих легенд і фактів. Деякі факти про чай дуже незвичайні і пізнавальні. У цій статті ми зібрали найцікавіші з них.

В Англії прийнято спочатку наливати в чашку молоко, а вже потім чай. Такий спосіб приготування навіть називається "чай по-англійськи".

Завдяки чаю, стали можливі розкопки Трої, оскільки гроші на них були зароблені Генріхом Шліманом саме на продажу чаю. Він заробив на торгівлі величезну суму - 140 000 марок.

Завдяки чаю в Китаї з'явилися паперові гроші. Оскільки в епоху Тан існувала монополія держави на продаж чаю, виробники повинні були здавати чай, отримуючи натомість спеціальні чайні облігації. Саме ці облігації і перетворилися з часом на повноцінні грошові купюри.

Найдорожчий чай був проданий в 2005 році на аукціоні в Гонконгу. Ціна за кілограм чаю «Та Хун Пао» досягла 685 тисяч доларів.

Російський самовар спочатку призначався зовсім не для чаювань, а для приготування медовухи - традиційного сибірського напою на основі меду і трав.

У Франції сімнадцятого століття дуже модний був чай. Його не тільки пили, а й приймали як ліки, курили, чистили зуби попелом. Усе це вважалося дуже корисним.

У дев'ятнадцятому столітті, на увазі популярності чаю, була поширена його підробка. У пачки додавалися іржаві металеві тирса для ваги або листя інших рослин, таких як кипрей або морква - для обсягу. У Росії додавання в чай ??будь-яких інших рослин переслідувалося згідно із законом аж до 1941 року.

У деяких районах Китаю та В'єтнаму місцеві жителі до цих пір збирають і п'ють дикий неокультурених чай.

Напевно, саме аромат легенд робить чай таким незвичайним напоєм.

До списку новин