загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В депресивних селах люди похилого віку мають надію тільки на волонтерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Херсонській області біля 50 населених пунктів з малою кількістю населення не мають медичних закладів (ФАП, ФП). Тому обласна організація Товариство Червоного Хреста України планує створити в них волонтерські червонохресні пункти першої допомоги. Про це йшлося на 24 жовтня на спільному виїзному засіданні Президії Правління Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

В Червоному Хресті зазначають, що в таких «депресивних» селах живуть в основному люди похилого віку, тож відтепер вони будуть мати можливість отримати першу медичну допомогу.

Спільною постановою наради дано доручення головам районних організацій Товариства Червоного Хреста України разом з головними лікарями центрів первинної медико-санітарної допомоги в найближчий час організувати такі пункти першої допомоги в усіх населених пунктах, де відсутні медичні заклади.

За підсумками вказаної наради була прийнята сумісна постанова про подальшу співпрацю громадських організацій з державними закладами охорони здоров’я та соціального захисту населення.

До списку новин