загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонер з Черкащини намалює 200 ідентичних портретів Шевченка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

90-річний житель села Сміли Черкаської області створює портрети Тараса Шевченка. Особливістю є те, що всі вони ідентичні. Якщо якийсь штрих відрізняється від інших, пенсіонер вважає роботу невдалою.

Грандіозну справу, гідну «Книги рекордів України», Федір Кучер розпочав 6 років тому. Зараз його будинок прикрашає вже сотня портретів Кобзаря.

- Творчість Тараса Григоровича з дитинства запала в душу, - пояснює чоловік.

Все залежить від натхнення і стану здоров'я, але Федір Гаврилович намагається щодня брати до рук пензель і фарби.

200-й портрет пенсіонер розраховує закінчити до 9 березня 2014 року, коли Україна буде відзначати 200-й ювілей великого Кобзаря. Він запевняє, що працює не для слави, а для себе. Художник планує подарувати портрети Шевченка районним музеям, школам та бібліотекам.

Малюта Вероніка

До списку новин