загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Янукович пообіцяв зробити у 2014 році пенсії не менше 1 тис. грн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент Віктор Янукович заявив, що в майбутньому році українські пенсіонери не будуть отримувати пенсію менше 1 тис. грн.

Як повідомляють УНН, Янукович зазначив, що соціальна сфера завжди була і буде пріоритетом у діяльності органів державної влади.

Крім того, президент уточнив, що за останні три роки реальні доходи громадян зросли на 39%, реальна заробітна плата - майже на 59%, а середній розмір пенсії - на 42%.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович повідомив, що, незважаючи на зусилля, рівень заборгованості в Україні вже не перший рік коливається біля позначки 1 млрд грн.

До списку новин