загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Опозиція обіцяє закидати Раду законопроектами про скасування VIP-пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фракція УДАР має намір реєструвати законопроекти щодо єдиного принципу нарахування пенсій доти, поки парламент не ухвалить відповідне рішення, про це заявив народний депутат Павло Розенко.

Його колеги - Віталій Ковальчук, Ірина Геращенко, Роман Чернега та Ростислав Павленко - зареєстрували новий проект закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо єдиного принципу нарахування пенсії)».

Розенко зазначив, що це питання є принциповою позицією УДАРу, оскільки в Україні не може бути двох різних пенсійних систем.

«Це несправедливо, коли у вчителя, лікаря, працівника культури, робітника пенсія нараховується в розмірі 45% від зарплати, а у чиновника та народного депутата - 90% від зарплати», - сказав Розенко.

На його думку, наведення ладу в пенсійній системі необхідно розпочати з пенсій народних депутатів, чиновників, представників уряду, Президента та інших посадових осіб. «Їхні пенсії мають розраховуватися на підставі єдиного Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», - сказав Розенко.

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада не ухвалила закон про скасування необґрунтованих пільг та привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (авторства лідерів опозиційних фракцій Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока).

Середня пенсія колишніх депутатів Верховної Ради станом на 1 січня 2013 року становила 15,754 тис. гривень.

До списку новин