загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кожному пенсіонеру по телефону: міліціонери мобільнізували літніх людей на Рівненщині

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відразу одинадцять новеньких мобільних телефонів отримали пенсіонери Здолбунівщини з рук головного міліціонера Рівненщини Василя Лазутка. А Парасці Самсоновій генерал вручив ще й букет жовтих гербер та привітав її з днем народження з найкращими побажаннями здоров’я та дожити до 100 літ, адже у цей день пенсіонерці лише 85.

 Вже вкотре керівництво УМВС здійснює адресні подарунки мобільних телефонів самотнім людям похилого віку нашого краю. Це в першу чергу, аби убезпечити їх від різного роду протиправних дій та зловмисників. Адже шахраї, злодії та п’янички, яким часто не вистачає грошей на оковиту, жертвами обирають саме самотніх пенсіонерів. Відбирають у них пенсії, харчі та усіляко знущаються над немічними. Часто старенькі не мають навіть сусідів, бо мешкають відлюдьковато на хуторах, мають проблеми соціального плану та і здоров’я вже не те.

– Тепер буду дзвонить в міліцію, коли побачу когось чужого в селі, – ділиться враженнями Параска Никифорівна з с. Білашів. – Дільничний сказав завтра прийде научить. З чоловіком не живу вже 30 років, а він все приходить, то кричить на мене, то і вдарить може. А як на гроші дурять? Буду дзвонити. Дуже потрібна річ.

А 84–річний Ілля Герасимчук з с. Дермань не тільки подякував генералові за мобільний, а прочитав вірша, який рифмував прямо у залі, де отримував телефон.

– Мені серце крається коли повідомляють, що жертвою злочину стають наші пенсіонери, – каже начальник УМВС Василь Лазутко. – Вони ж фактично кинуті напризволяще, коли немає біля них близьких та рідних. Все що у них є – це пенсія, яку вони складають на останній путь. Щирі, довірливі, щедрі вони перші стають жертвами осіб ромської національності, працівників так званих соціальних служб, нероб та злодіїв. Тому ми робимо цю справу щиро сподіваючись, що убезпечимо їх від зловмисників.

Тамара Лисенко

До списку новин