загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Смачна каша для сусідки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В області триває акція  «П’ять картоплин» Товариства Червоного Хреста 

«Наші бабусі дуже жалісливі. Тільки-но почули, що ми збираємо надлишки врожаю для самотніх старих, інвалідів та пенсіонерів, щоб у лікарню передати, одразу стільки цибулі, буряків, сушіння на компот і гарбузів на кашу принесли, що довелося в агрофірмі машину просити, аби довезти все», — розповідає патронажна сестра Товариства Червоного Хреста із села Тишківка Ольга Меженська.

Тишківка розташована за 17 кілометрів від районного центру Марківки, третя частина тутешніх жителів — люди у віці. Тож варто було Червоному Хресту оголосити про акцію «П’ять картоплин», багато хто пригадав самотніх пацієнтів великих палат, до котрих нечасто приходять родичі, а то й взагалі ніхто не відвідує. Здоровіші від душі бажають, щоб харчування малозабезпечених стало різноманітним та більш корисним. «Мені сусідка казала, що коли в лікарні лежала, їм кашу гарбузову варили таку смачну, що й зараз згадує із вдячністю. То візьміть мої гарбузи», «Нехай  не лише суп із манки, а й борщу їм наварять» — з такими словами тишківці збирали «гостинці» та захопилися справою так, що старенький «москвич» ледь усе дотягнув.

В обласній організації Товариства Червоного Хреста підтвердили: жителі Марківського району традиційно лідирують в акції «П’ять картоплин», головною метою якої є полегшення людських страждань і надання допомоги закладам охорони здоров’я. У рамках цієї акції щороку працівники районної організації товариства беруть участь у роботі зі збирання овочів, фруктів, консервування для допомоги малозабезпеченим сім’ям та людям похилого віку. А от серед городян лідером цього року стали активісти Товариства Червоного Хреста та юні волонтери з Рубіжного. Школярі та студенти допомагали збирати овочі на присадибних ділянках, тож тільки завдяки їхній праці за вересень 194 кілограми овочів передано 50 підопічним, які перебувають під патронатом товариства.

Збір овочів триває й нині. Завдяки цій роботі співробітники міської організації Товариства Червоного Хреста навіть організували «суботні обіди» для дітей із малозабезпечених сімей.

До списку новин