загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як досягти успіху в інтернет-торгівлі?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Денис Горовий, директор з розвитку одного з найвдаліших проектів з інтернет-торгівлі Prom.ua розповів, як онлайн-бізнесу розширити базу клієнтів і не відлякати існуючих.

За словами Горового, розвиток бізнесу прямо пов'язаний з його розширенням.

"На сьогодні в Україні "сарафанне радіо" у вигляді рекомендацій та відгуків існуючих клієнтів - це ефективний інструмент, однак вимагає чималих зусиль з боку вашого бізнесу і налагодженого механізму обробки та доставки - а в разі потреби і повернення замовлень", - зазначив він.

Він вважає, що клієнти дійсно будуть з радістю рекомендувати ваш сервіс, якщо ви будете швидко відповідати на їхні запити, швидко обробляти і виконувати замовлення, якісно консультувати, вирішуючи проблему покупця, ввічливо спілкуватися з клієнтом, а також якісно супроводжувати клієнта і після його купівлі.

Директор з розвитку Prom.ua відзначає, що з самого початку варто будувати сервіс, який буде вирішувати завдання і потреби ваших клієнтів і покупців.

Крім цього, за його словами, експерти в електронній торгівлі рекомендують постійно і уважно працювати з вже існуючими клієнтами та їх відгуками та рекомендаціями, оскільки це відмінний спосіб перетворити найгірших клієнтів у найкращих друзів.

"Крім гарної роботи, на збільшення поточної бази клієнтів також можна направити класичну ефективну рекламу: пошукову оптимізацію, контекстну рекламу, банери і хороші посадочні сторінки можуть бути переконливими для клієнтів і допоможуть їм прийняти рішення про купівлю товару або сервісу", - розповів Горовий.

Він дає поради, як можна налагодити інтернет-спілкування з клієнтами, зокрема можна проводити акції в соціальних мережах.

"Не так давно "Роял Фрут Гарден" провела цікаве промо в Facebook. Користувачам запропонували зібрати по 14 лайків під постом про Cidre royal і отримати 5 пляшок напою в подарунок. Так, я дізнався про новий бренд , і найімовірніше в магазині зроблю вибір на його користь", - розповідає директор з розвитку Prom.ua.

До списку новин