загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Івано-Франківську відкрилася виставка Параски Хоми

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У музеї мистецтв Прикарпаття відкрилася виставка картин майстрині народної декоративної творчості Параски Хоми, присвячена 80-літтю художниці. Відвідувачі музейного закладу мають нагоду оглянути 27 робіт авторки, в яких переважають рослинно-квіткові композиції.

«Мені здається, що це роботи високого рівня, - поділився власним сприйняттям творчості Параски Хоми директор музею Михайло Дейнега. – Дивлячись на її хід мислення, на те, як вона підбирає кольори, як їх інтерпретує на папері, вважаю, що це направду є високий рівень мисткині».

Представляючи картини прикарпатцям у свій ювілейний рік, майстриня, за словами її невістки Стефанії, демонструє, що йде по життю з квітами, щастям та радістю. Попри свій поважний вік, Параска Хома продовжує малювати. Три картини, розміщені на виставці у музеї, розповідають родичі, написані художницею цього року.

«Мама встає раненько, о шостій годині, порається коло діда і приступає до малювання, - говорить син пані Параски Ярослав. – Малює, знов біля тата, і знов малює. Каже: день прожила – дякувати Богу».

На адресу самої ювілярки слова вдячності від її шанувальників за творчо відображені гарний настрій, оптимізм та різнобарв’я емоцій  прозвучали на відкритті виставки.

«Приємно, що роботи Параски Хоми є у багатьох як обласних музеях в Україні, так і за кордоном: Європі, Америці, на різних континентах, - вважає начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак. – Це говорить про те, що не тільки нас дивує і цікавить її творчість. Оскільки Параска Петрівна є одним із провідних майстрів, своєрідних, неперевершених, талановитих, очевидно, вона повинна мати ще більшу увагу на всіх рівнях».

Демонструючи таку увагу на обласному рівні, з нагоди ювілею Парасці Хомі вручили медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» і пообіцяли сприяти популяризації її творчості‚ презентуючи картини майстрині у музеї народно-декоративного мистецтва в Києві.

До списку новин