загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цікавий приклад: студентів у Італії безкоштовно селять в будинках пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Італійська асоціація власників нерухомості Confabitare знову запропонувала для Болоньї ініціативу, яка дозволяє забезпечити студентів житлом і одночасно протидіяти чорному ринку оренди нерухомості. Ініціатива називається “Бабусі й дідусі всиновлюють студентів”.

Суть її полягає в тому, що пенсіонери – самотні або подружня пара – безкоштовно надають кімнату студенту в своєму будинку в обмін на його компанію і деяку допомогу по господарству, походи в магазин за продуктами, в аптеку за ліками та виконання інших нескладних доручень. Наявність молодої людини в будинку також відлякує шахраїв, охочих поживитися за рахунок літніх людей, пише сайт Repubblica.it.

При цьому, якщо студенту щось не сподобається, він може в будь-який час і без пояснень покинути господарів, що прихистили його. Дана ініціатива вже була успішно реалізована у минулому навчальному році – тоді вдалося підібрати безкоштовне житло 83 студентам – 58 дівчатам і 25 юнакам.

Раніше цієї осені фінансова поліція Риму під час рейду з перевірки законності здачі житла студентам виявила випадок ухилення від сплати податків 80-річного місцевого жителя, який нелегально здавав внайми 41 належну йому квартиру загальною вартістю 12 мільйонів євро.

Як повідомляла “Италия по-русски”, в багатьох випадках він навіть підписував зі своїми мешканцями (студентами, іноземцями, пенсіонерами) контракт на оренду житла, який, однак, потім “забував” зареєструвати у відповідних службах. Пенсіонер звинувачується в ухиленні від сплати податків на суму 4 мільйони євро, які накопичилися за 9 років.

В цілому в ході перевірки фінансової поліції з’ясувалося, що в Римі і провінції тільки 35% студентів мають контракт, укладений з власником житла.

До списку новин