загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Києві відкрилася виставка різдвяних прикрас

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На виставці представлені 53 різних новорічних інсталяцій, від класичного та ретро-стилю до прикрас в стилі "Сафарі" та "50 відтінків сірого".

В рамках виставки відбудеться благодійний ярмарок "Дитячій Хендмейд", де будуть представлені іграшки, зроблені дітьми-сиротами. Кошти від ярмарки планують передати дитячим домам.

Крім того, 11-12 листопада буде тривати акція "Чарівний експрес", під час якої будуть збиратись старі новорічні іграшки. Після того, як дизайнери нададуть "друге життя" іграшкам, вони будуть передані в будинки для літних людей та дитячі онколікарні. Виставка триватиме з 7 по 12 листопада.

До списку новин