загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Наше хобі розкаже про справжні риси характеру

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хобі насправді може розповісти про нас значно більше, аніж ми б того хотіли. Саме тому чимало роботодавців при прийомі на роботу цікавляться захопленнями людини. Активна людина чи пасивна, схильна до лідерства чи керована, товариська чи замкнута у собі? Про приховані таланти та звички розкаже хобі.

 

Дуже важливо правильно підібрати собі хобі. Воно має приносити задоволення і давати можливість розслабитися після напруженого робочого дня.  Якщо на питання про улюблені заняттях ви все ще відповідаєте мовчанням, задумайтеся, можливо, ви втрачаєте щось важливе у своєму житті.  Здавалось би, тут все зрозуміло: любить людина читати, значить - начитана, вишиває - має терпіння. А про що ж тоді розкаже любов до подорожей, спорту чи, скажімо, спонтанних покупок? Та про все по черзі. Розпочнемо з найпростішого: Колекціонери Ці люди педантичні, мають неабияку витримку, але у той же час азартні.  Вони цінують особистий простір, особливо якщо мов йде про їх особистий простір. Саме у ньому вони можуть можуть залишитися наодинці з собою, своїми думками і улюбленим заняттям.  Саме ці люди - активні учасники різноманітних груп та спільнот за інтересами. А тут, як кажуть, немає кордонів.

Спортсмени Люди, які живуть спортом, володіють абсолютно іншими якостями.  Вони неймовірно активнікомунікабельнівимогливі до себе і оточуючих.  Ці люди вміють не тільки ставити перед собою цілі, а й успішно їх досягати.  Той, хто досяг успіху в спорті, може стати прекрасними керівником чи організатором. Енергія в таких людях б'є ключем, і вони готові заряджати своїм ентузіазмом всіх оточуючих. Спортсмени часто очолюють успішний бізнес або ж будують блискучу кар'єру в корпораціях.

Майстри Їм подобається працювати руками, вони спокійніпосидючі і врівноважені.  Часто роздаровують свої творіння друзям і близьким, даруючи таким чином частинку себе. Серед цих людей ви навряд чи знайдете хоч одного скупого.

Мандрівники Такі люди просто не можуть жити без нових знайомств, пригод і вражень. Вони дужеемоційні і спонтанні.  Якщо любите сюрпризи, то ніхто не приготує їх краще, аніж любителі мандрівок. До речі, рішення мандрівники приймають швидко й часто вражають своєю оригінльністю.

Флористи і зоологи Від любителів вирощувати рослини не варто чекати особливої соціальної активності. Вони воліють залишатися наодинці з собою, рідко опиняючись в центрі уваги.  Будь-які конфліктні ситуації вирішують виключно мирним шляхом, навіть на шкоду собі.  За особистісним характеристикам на садівників схожі і любителі тварин.

Науковці Наукову діяльність також можна зарахувати до розряду хобі.  Люди, захоплені пошуком нових знань, надзвичайно допитливі і мають гнучкий розум. Вони обожнюють систематизувати, автоматизувати і винаходити.  Науковці - відмінні виконавці. Але пам’ятайте: насправді добре вони виконають лише те завдання, яке цікаво їм самим.  Люди мистецтва Творчі на всі 100 відсотків, схильні до порівняння і глибокого аналізу. Вони цікаві і обожнюють експериментувати. Мають живий і яскравий характер та філософський складом розуму.  Найчастіше це публічні люди. Вони просто не можуть жити без пильної уваги оточуючих.  Намагайтеся лояльно ставитися до їх неорганізованості, критикуйте акуратно, частіше хваліть і морально підтримуйте. Тоді зможете насолодитися їх творчими поривами.

Інтернетчики Уявити наше життя без інтернету надзвичайно складно. Але для багатьох він не тільки робочий інструмент, а й... дозвілля, компанія, порятунок від самотності.  Такі люди завжди "онлайн". Дуже товариські на перший погляд, насправді вони неймовірнозамкнуті і ранимі. Писати їм легше, ніж говорити, а монітор і клавіатура часто повністю замінюють живе спілкування.

Кулінари Постійні організатори гучних застіль, сімейних і романтичних вечерь. Віддавати вони люблять набагато більше, ніж отримувати.  Не скупіться на похвали для цих людей, і вони неодмінно віддячать вам чимось смачненьким.

Шопоголіки Купила туфлі - немає спідниці. Купила спідницю - блузки немає. Купила блузку - нема сумки. Купила сумку - туфлі не підходять.  Це саме про них!  Затяті любителі шопінгу готові "полювати" за речами день і ніч.  Такі люди яскраві та креативні, як правило, володіють почуттям стилю і неймовірним азартом. Обновки діють на них, як цілюща волога під час посухи.

Приємного вам дозвілля :)

Автор: Ірина НИЧИПОРУК 

До списку новин