загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У львівському музеї відкрили виставку реставрованих пам'яток

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Національному музеї імені Андрея Шептицького презентували виставку «За записом часу», присвячену реставрації пам'яток образотворчого мистецтва різних груп збереження.

Очільник постійної коміcії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження і засобів масової інформації Львівської облради Роман Ковальчук привітав усіх гостей від імені голови Львівської облради Петра Колодія з початком роботи виставки і висловив подяку реставраторам за їхню працю.

Загалом у львівському музеї зберігається 170 тисяч предметів, за якими безперестанно наглядають 37 реставраторів.

Реставраційні роботи в фондах Національного музею стартували фактично тоді, коли відбулося заснування закладу. Тобто у 1905 році. Однак відбувалися вони на любительському рівні на інтуїції митців. І тільки з середини сімдесятих років стали проводити системні роботи. У 1980-их роках було створено перші дві майстерні, у 1990-их – їх було вже чотири, а в 2003-му році ці майстерні переросли в науково дослідний відділ.

Зараз реставраційні роботи в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького організовують з використанням найновіших технологій.

До списку новин