загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Києві відкрилася незвичайна виставка для незрячих

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У столиці України Києві відкрилася незвичайна виставка картин для сліпих. Унікальність полягає в тому, що полотна на цій виставці можна не тільки помацати, але й "почути".

Автор робіт - художник Сергій Поноченюк, який вирішив зробити об'ємні копії своїх мальованих робіт. Вибір матеріалів для своїх робіт припав на дерево, так як цей матеріал найбільш приємний на дотик, зазначає автор.

За створення копій взявся майстер різьби по дереву Віктор Кузнєцов. Раніше він спеціалізувався на меблях, а тепер - долучився до мистецтва.

"Коли приїхали до нас люди, які не бачать, я зрозумів по їх очам, що це треба, це надихнуло ще більше", - наголошує Кузнєцов.

А щоб роботи були ще зрозуміліші, їх вирішили і озвучити. Одну з картин під назвою "Замкова свердловина" зробили не тільки "видимою" для незрячих, але і такою, що її почують слабочуючиі. Спеціально для них полотно "оживили" за допомогою 3D-анімації.

Слабозорі ж діти навіть змогли розмалювати з художником гіпсову форму однієї з його робіт.

Експозицію можна відвідати в будь-який день і абсолютно безкоштовно. Діятиме виставка буде постійно.

До списку новин