загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Черкащині шахраї проводять грошову реформу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Цього року на Черкащині зафіксували декілька випадків видурювання грошей у пенсіонерів. Здебільшого жертвами злочинців ставали одинокі люди похилого віку, що проживають в селах області. Про це кореспондентові «Нової Доби» розповіли в управлінні МВС в Черкаській області.

– Зазвичай шахраї приїжджають ц села й розпитують людей про одиноких місцевих пенсіонерів, – каже заступник начальника управління карного розшуку УМВС Олександр Козубенко. – Вони називають себе працівниками соціальної служби й розповідають стареньким про проведення грошової реформи. Шахраї, поцікавившись наявністю заощаджень вдома, переконують пенсіонерів, замінити старі купюри зі своїх заощаджень на нові. Потерпілі пенсіонери охоче погоджувалися…

Отримавши гроші шахраї не тікали, навпаки, вони і справді проводили обмін. Щоправда, замість гривень, пенсіонери, зір яких вже давно втратив свою гостроту, отримували конверти з «купюрами», вирізаними із газет або ж з календариками у вигляді доларів або євро.

Черкаська міліція Міліція розшукує злочинців та в черговий раз попереджає громадян бути обачними й не довіряти стороннім людям. Жодної грошової реформи в Україні не проводиться, тож не довіряйте незнайомцям заощадження.

Крім того, щоб не стати жертвою шахраїв вони радять:

- за жодних умов не впускайте до своєї оселі незнайомців. Навіть, якщо вони називають себе працівників соціальних служб або інших установ. Аби переконатися в цьому, дізнайтеся у них прізвище і телефон їхньої служби. Зателефонуйте туди і переконайтеся у достовірності інформації;

- не піддавайтеся на пропозиції обміняти гроші. Адже жодні операції з грошима не здійснюють фізичні особи, а різні доплати до соціальних виплат надходять до громадян звичним шляхом – на рахунок у банку або ж їх приносить листоноша;

- якщо вам телефонують невідомі і повідомляють, що з вашими родичами сталося лихо, перевіряйте отриману інформацію.

Запідозривши, що вас намагаються обдурити, негайно дзвоніть в міліцію за номером «102». Цим ви допоможете затримати злочинців та вберегти власні цінності та майно.

До списку новин