загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

30% громадян Україні живуть на 20 гривень на день

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За результатами першого кварталу цього року, в нашій країні проживає 25,6 відсотків бідних, з них 3 відсотки українців перебувають за межею бідності.

Про це поінформувала під час прес-конференції завідувач відділом досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України Людмила Черенько.

«29 % українців живуть за межею бідності, це близько 20 гривень на добу», - повідомила вона.

Експерт також зазначила, що, відповідно до даних дослідження бідності в минулому році, центрами бідності в Україні є північно-західний і південно-центральний регіони. Дещо краща ситуація – в центрі і на сході. Черенько повідомила, що гендерний фактор показника бідності працює виключно у старших вікових групах - 75+. Зокрема надмірно високий ризик бідності у віці 75+ серед жінок.

З її слів, в інших вікових групах майже немає відмінності у показниках між чоловіками і жінками, адже бідність – це явище сімейне. Крім того, за словами експерта, групою ризику є молодь, яка починають будувати сім'ї й народжувати дітей. За словами Черенько, найкращий період в громадян України настає в 45 років. При чому, як для чоловіків, так і для жінок.

«Це золотий період , який триває до 65 років. Ці 20 років - це період, коли ризики бідності мінімальні, коли діти вже самі заробляють гроші, а згодом ще додаються пенсійні доходи до доходів від зайнятості», - зазначила вона.

Додамо, що за підсумками дослідження щодо світового багатства під назвою Global Wealth Report, яке провели аналітики швейцарської Сredit Suisse, українці й надалі є одним із найбідніших народів світу разом із більшістю африканських країн.

До списку новин