загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Престарілих громадян ошукують, пропонуючи безкоштовні продукти харчування та заміну грошових купюр

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

УМВС України в Чернігівській області повідомляє, що протягом 2013 року на території Чернігівської області було скоєно ряд шахрайств та крадіжок, причому в більшості випадків потерпілими від них є люди похилого віку, одинокі престарілі громадяни.

Як свідчить проведений аналіз, у вчиненні даної категорії злочинів у більшості випадків підозрюються особи циганської національності, які під приводом ворожіння чи зняття порчі, а також відрекомендовуючись працівниками соціальних служб, що здійснюють обмін грошей, входять у довіру та вчиняють злочини.

Досить часто дані особи безкоштовно пропонують продукти харчування та іншу допомогу.

Як правило, потерпілі не завжди можуть добре роздивитись та запам’ятати обличчя подібних «добродіїв», що значно ускладнює роботу міліції. У той же час шахраї, здебільшого жінки, використовують перуки, одяг, косметику і не завжди схожі на циганок.

УМВС України в Чернігівській області наголошує ще раз, що працівниками відділу соціального захисту населення ніяких гуманітарних акцій та заміни грошових купюр не проводять. Не допускайте сторонніх осіб до своєї оселі. При появі підозрілих осіб, а також осіб циганської національності на вашому подвір’ї чи вулиці, терміново повідомляйте до місцевого РВ УМВС за телефоном «102».

До списку новин