загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Владі не вдасться збільшити пенсії до виборів: в країні просто немає грошей, - економіст

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Які б великі пенсії чи соціальні виплати не обіцяла влада, економічні показники України залишаються невтішнимикраїна не має додаткових грошей ні для пенсіонерів, ні для студентів.

Про це «Погляду» розповів директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин.

«Економічна ситуація в Україні залишається вкрай незадовільною. Уже зрозуміло, що за підсумками року ми матимемо негативні показники економічного розвитку. А це означає, що не має тих джерел, які можуть забезпечити належне надходження до бюджету, а відтак забезпечити соціальні платежі, пенсії, інші виплати», - прокоментував експерт.

Василь Юрчишин нагадав, що вже зараз в Україні спостерігається ситуація із певними заборгованостями, які будуть тільки збільшуватися. Більше того, у цій ситуації про жодне розширення соціальних виплат не може бути й мови.

«Швидше за все влада дотримуватиметься такого порядку, щоб забезпечувати мінімальні соціальні стандарти, а на спеціальних допомогах буде економити. Також вже можна спрогнозувати подальшу заборгованість щодо заробітних плат і введення скорочення робочого дня. Це будуть використовувати як метод стримування стрімкого розширення бюджетного дефіциту», - зазначив Юрчишин.

На думку економіста, наразі не має сенсу говорити про соціальний крах і невиплату пенсій, однак і про збільшення соціальних виплат не варто говорити й поготів.

«Ця тенденція зберігатиметься й наступного року. Зважаючи на те, що грядуть президентські вибори, влада буде використовувати певні ресурси та давати обіцянки. Однак з чинними економічними показниками змінити ситуацію з соціальними виплатами буде вкрай важко, або й неможливо», - наголосив Юрчишин.

До списку новин