загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

75-річний український студент готується до сесії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Найстарший студент в Україні, 75-річний житель Херсона – Валерій, незабаром складатиме сесію у Миколаївському філіалі київського Інституту культури і мистецтв, де навчається грі на акордеоні. В юності чоловік хотів стати музикантом, навчився грати на гітарі та скрипці, намагався освоїти піаніно, але професійної освіти так і не отримав. Коли Валерій Анатолійович збирав медичні довідки для вступу, лікарі місцевої поліклініки жартували над ним, мовляв, якщо буде погано вчитися, заберуть в армію.

- Досі не розумію, чому люди на пенсії не вчаться? Часу, досвіду хоч відбавляй. Бути з молоддю в одному колективі так цікаво, ніби сам молодшаєш. І вони у тебе навчаються, - говорить пенсіонер.

Малюта Вероніка

До списку новин