загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Владі підписання Угоди про асоціацію з ЄС не вигідне – бо доведеться забути про збагачення за рахунок корупції

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тому уряд намагається під будь-яким приводом заморозити ситуацію з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС. Чого варте лише вирішення питання Юлії Тимошенко. А це ж є однією з ключових вимог Євросоюзу!

Партія регіонів не погоджується навіть на лікування колишнього прем’єра. Поки влада аналізує думки науковців та академіків з цього приводу, Тимошенко продовжує перебувати за ґратами, а це в свою чергу ставить під сумнів позитивне вирішення ситуації з євроінтеграцією.

Мало того, провладну більшість взагалі не цікавлять проблеми українців. Держава «по вуха» в боргах, людям масово не виплачують зарплати і пенсії, постійно знижується рівень ВВП, а інвестори обходять Україну десятою дорогою.

Замість того, аби результативними реформами якось покращити ситуацію в країні, на засіданні Верховної Ради депутати обговорюють постанови про відзначення сторіччя від дня заснування Карадазької біологічної станції, проект постанови про відзначення 50-річчя відкриття Північно-Кримського каналу, проект постанови про відзначення ювілею майстрів гуцульського різьбярства та ще купу всіляких питань, які аж ніяк не мають першочергового значення.

Маємо продовжувати відстоювати майбутнє України і робити все можливе, аби Угода у Вільнюсі була підписана.

Ігор ТКАЧУК

До списку новин