загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Черкаські пенсіонери змінюють свій вибір на користь ЄС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«Чому Ви підтримуєте асоціацію України з ЄС?» – із таким запитанням Радіо Свобода звернулося до перехожих у центрі Черкас.

Найважливіша перевага, на думку більшості опитаних, – безвізовий режим між Україною та Європейським союзом. На думку черкаської молоді, асоціація з ЄС вплине на якість української освіти: «Якщо ми вступимо до ЄС, більшість шкіл зможе мати європейську освіту». А от частина патріотично налаштованих молодих черкасців сподівається на припинення тиску Росії.

Обома руками «за» підписання асоціації з ЄС і опитані черкасці середнього віку. На їхню думку, найкращий для України – європейський вектор розвитку: «Я сподіваюся, що Європа вплине на Україну, і розквіт країни буде набагато швидшим, ніж із Росією. Об’єднатися з Росією – це повернутися назад. А назад не повертаються».

Тим часом і серед черкаських пенсіонерів чимало прибічників асоціації з ЄС. Свій проєвропейський вибір вони пояснюють бажанням кращого життя для наступних поколінь. Мовляв, із Росією шанс на розвиток українці використали ще за часів Радянського Союзу. Тому нині не час повертатися назад у минуле.

Директор черкаського Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Василь Мойсієнко наголошує, що усе більше черкаських пенсіонерів підтримують асоціацію України з ЄС. Вони пов’язують перспективи своїх дітей та онуків саме з Європою, а не з Росією.

„Радіо Свобода”

До списку новин